شماره مجازی چیست

شماره مجازی یک شماره تلفن است که به شما اجازه می‌دهد تماس بگیرید و دریافت کنید، اما به صورت مجازی بوده و نیازی به سیم کارت فیزیکی ندارد. این نوع شماره تلفن برای افرادی که به دلایلی به شماره تلفن جدیدی نیاز دارند، مفید است. از جمله مزایای استفاده از شماره مجازی می‌توان به حفظ حریم خصوصی، امکان استفاده از شماره تلفن برای ارتباطات تجاری و غیره اشاره کرد. در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌های مختلف ارائه‌دهنده‌های شماره مجازی وجود دارند که به صورت رایگان و یا با هزینه ارائه می‌شوند.

برای استفاده از چت جی پی تی نیاز به شماره مجازی ندارید، زیرا چت جی پی تی تحت عنوان یک برنامه چت آنلاین فعالیت می کند و از شماره موبایل شما برای تأیید هویت استفاده نمی کند. بعلاوه، چت جی پی تی به صورت رایگان برروی اینترنت از طریق مرورگر ویب تبدیل می شود. اگر شما مایل به خرید شماره مجازی برای استفاده در برنامه های مختلف از جمله مسنجرها هستید، می توانید به سرویس ها و وبسایت های مختلف مانند Textnow، Hushed، Google Voice یا MySudo مراجعه کنید.

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/lordiopa/public_html/wp-includes/functions.php on line 4675